+385 1 553 1432

Broj pregledavanja: 58

BUKOVAC, kuća na dvije etaže + apartman za dnevni najam

ID: 968-1

Samostojeća kuća, prodaja


 

298.000,00 € 2.161.236,06 kn

Grad:Zagreb

Uža lokacija:Gornji Bukovac

Cijena/m²:1.602,15 €

Površina:186,00 m²

Sobnost:8

Kupaonica:3

Katnost:pri,pot,tav

Grijanje:Centralno etažno plinsko

Stanje:Održavano


8
3

KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU!

BUKOVAC, prodaje se kuća u mirnoj i slijepoj ulici Vrteci ukupne stambene površine 150 m2 + dvorišna zgrada površine 36 m2 i okućnica površine 224 m2.

Kuća se sastoji od 2 etaže + podrum (veličine male ostave) i tavan (neuređen). Bitno je napomenuti da svaka etaža ima svoj ulaz tako da imate 2 zasebna stana.

Prizemlje (90 m2) se sastoji od 2 hodnika, kuhinje, blagavanone sa izlazom na terasu, dnevnog boravka i 2 spavaće sobe i iz te etaže se ulazi u podrum.

Potkrovlje (60 m2) se sastoji od hodnika, 3 spavaće sobe, kupaone i kuhinje (na toj etaži su kosine).

Tavan – neuređen sa drvenim gredama.

Ono što je jako zanimljivo je dvorišna zgrada koje je potpuno adaptirana 2016.g. i preuređena u apartman koji se dnevno iznajmljuje i apartman je pun tijekom cijele godine tako da odmah dobivate i uhodni posao. Apartman ima svoje kontrolno brojilo za struju i posebno brojilo za vodu, a grijanje je podno na struju i treba napomenuti da svaka utičnica ima svoj osigurač.

U ostatku kuće je grijanje centralno-etažno plinsko i na svakoj etaži kao i u apartmanu je instalirana klima uređaj.

Kuća ima termofasadu, a ispod cijelog dvorišta je gromobran. Tijekom potresa kuća nije pretrpjela nikakva oštećenja.

Pozicija je izvrsna jer se kuća nalazi u Zagrebu, a imate potpuni mir jer je u slijepoj ulici i nadomak Maksimirske šume. Autobusna stanica je udaljena svega 200 m, u blizini je i škola, vrtić, dom zdravlja, trgovina kao i bolnica Rebro i Dubrava.

Kuća je napravljena po visokim protupotresnim standardima uz nadzor i dozvolu statičara.

Agencija za promet nekretninama Vestra Fortuna je toplo svima preporuča!

Razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpis Prezentacijskog lista, u svrhu zaštite vlasnika nekretnine od posjeta neregistriranih osoba, a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina.

Za dogovor o prezentaciji kuće slobodno nas kontaktirajte u bilo koje vrijeme.

Više informacija na: ID: IV26

mob: 0911771166

mail: ivona@nekretninevestrafortuna.hr

web: www.nekretninevestrafortuna.hr

    Dozvole

    Građevinska dozvola , Vlasnički list

Ostali podaci

  • Orijentacija:
    Istok,Zapad,Sjever,Jug
  • Stolarija:
    Drvena stolarija, PVC stolarija
  • :
    6
  • Prijevoz:
    Autobus
  • Udaljenost od prijevoza:
    7 min
  • Godina izgradnje:
    2012

Opis nekretnine

  • Broj stambenih jedinica:
    3
  • Osnovna infrastruktura:
    Kanalizacija, Plin, Struja, Telefonska instalacija
Prikazane cijene u Kn su okvirne i izračunate su na osnovu cijene u Eurima i srednjeg tečaja HNB u tekućem danu.

Kontaktirajte agenta

Polja označena sa * su obavezna

Slične nekretnine

Stambeno-poslovni objekt, Prodaja, Zagreb, Sesvete
Dubec, Rudolfa Ivankovica, 4 sobna, 200 m2

Pov.: 200,00 m²

Sobnost: 4

310.000,00 €